У виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбулась презентація книги «Українська вишивка. Півнiчно-Західне Причорномор’я». Над книгою працювала група авторів протягом трьох років. 2018-11-29 В теплій добрій обстановці Одеський обласний центр української культури відзначив день народження спільного проекту – вихід в світ книги книги « Українська вишивка. Півнiчно-Західне Причорномор’я». Над книгою працювала група авторів протягом трьох років.

Пролунали подяки працівникам музеїв, майстрам вишивки, колекціонерам, меценатам –людям чиїми зусиллями видана книжка. Грамоти і подяки вручали директор ООЦУК Валентина Гнатівна Вітос та керівник благодійного фонду “Рідний край” Валерій Іванович Устянський. В святковій залі оформленій творами майстрів народного мистецтва та живописом одеських художників звучала українська пісня у виконанні Світлани Рубан, фольклорного колективу під керівництвом Елеонори Шапкіної, хору Одеського державного училища культури ім Данькевича, це наповнило серце любов’ю до своєї рідної і неповторної малої Батьківщини.

2018-11-29

Автори проекту сподіваються, що книга буде цікава і тим хто з голкою в руках відроджує вишивку нашого краю і тим хто цікавиться історією та етнографією України, а також художникам, колекціонерам, студентам і багатьом іншим.

2018-11-29

Це унікальне видання, в якому автори передали весь досвід і накопичені знання про образи і символи, техніки і технології виготовлення рушників, сорочок, хусток. Завдяки творчій групі ця книга побачила світ.

2018-11-29

2018-11-29 2018-11-29 2018-11-29 2018-11-29

Особлива подяка меценатам без, чиєї допомоги було б неможливе видання: Керівникам проекту: Валерію Івановичу Устянському та Валентині Гнатівні Вітос Творчій групі: художнику і упоряднику видання Ларисі Семенівні Дем’янишиній, дизайнеру Катерині Геннадіївні Дем’янишиній, автору текстів і схем Лідії Миколаївні Бебешко, авторам текстів Оксані Володимирівні Шевчук,Тамарі Степанівні Приходченко